Kada bus šiais metais teisinių žinių olimpiada ? ir ar bus ji ?

Teisinių žinių olimpiada vyks balandžio 16 d.
Greitu metu pasirodys, visa informacija.

Ar nebus metodinių nurodymų, tokių kaip pateikėte pernai metais?

Metodinį dokumentą patalpinsime skiltyje “Siuntiniai” jau šią savaitę.

Kaip atkurti mokyklos Garbės galeriją?

Viešojoje dalyje “Registracija” pasirinkite rolę “Garbės galerijos narys”, suveskite jo duomenis, paspauskite mygtuką registruotis. (Taip padaryti galite su visu Garbės galerijos narių sąrašu).

Tuomet prisijunkite prie savo administravimo zonos. Pasirinkite meniu punktą “Mokyklos administravimas”/”Naujų vartotojų tvirtinimas” ir patvirtinkite užregistruotus Garbės galerijos narius.

Jeigu registracijos metu nurodysite Garbės galerijos nario el.pašto adresą, savo profilio informaciją jis galės susikelti pats, arba tai padaryti galėsite Jūs patys.

Kur dingo visa mokyklų zonose anksčiau sukelta informacija?

Informacija nedingo. Artimiausiu metu savo sukeltą informaciją rasite tinklapje www.drasinkimeateiti.lt/old. Paprašykite mokinių ją po truputį perkelti į naująjį drasinkimeateiti.lt arba perkelkite patys.

Jeigu neturite galimybių patys perkelti informacijos, kas nuo šiandien yra paprasta ir lengva, kreipkitės į mus. Atsiųskite laiškutį adresu info@drasinkimeateiti.lt su mokyklos pavadinimu, antraštėje nurodydami “Prašymas perkelti informaciją”

Ko mokyklai reikia norint dalyvauti “Drąsinkime ateitį” projekte?
• Mokykloje turi būti grupelė mokinių, kurie vykdys “Drąsinkime projektus” Jūsų mokykloje.
• Mokykla turi turėti už “Drąsinkime ateitį” atsakingą mokytoją.
• Mokykla turi užsiregistruoti “Drąsinkime ateitį” tinklapyje www.drasinkimeateiti.lt

Užsiregistravome jau daugiau nei prieš savaitę, bet kol kas jokio patvirtinimo negavome. Gal ką ne taip padarėme?

Prie sistemos junkites prisijungimo vardu ir slaptažodžiu, kurius nurodėte registracijos metu ir viskas turėtų veikti.

Atsiprašome už laikinus neskladumus

Ar reikia seną informaciją (senus įvykius, senas naujienas ir t.t.) perkelti į naują sistemą?

Rekomenduojame seną, galbūt šiek tiek atnaujintą, arba pačią svarbiausią informaciją kartu su moksleivių pagalbą perkelti į naująjį tinklapį. Jeigu reikėtų pagalbos, drąsiai kreipkitės.

Ar reikia registruotis ne pirmus metus projekte dalyvaujančioms mokykoms?

Jeigu norite administruoti savo mokyklos tinklapio informaciją, privalote registruotis iš naujo, nesvarbu, ar anksčiau dalyvavote projekte, ar ne. Patariame pasirinkti rolę “Mokyklos administratorius”.

Ar iškart užsiregistravus galėsiu naudotis “Drąsinkime ateitį sistema?
• Kiekviena mokykla turi savo administratorių, kuris patvirtina naujas registracijas. Kai tik Jūsų mokyklos administratorius Jus patvirtins, Jūs tapsite pilnateisiu “Drąsinkime ateitį” sistemos vartotoju.
• Užsiregistravus naujai mokyklai mes per 3 darbo dienas susisieksime su Jumis ir Jūsų mokykla galės pilnai naudotis “Drąsinkime ateitį” sistema.

Kaip mokyklai užsiregistruoti “Drąsinkime ateitį” projekte?
• Mokyklos atsakingas asmuo registruojasi “Drąsinkime ateitį” tinklapyje kaip “administracijos darbuotojas”. Užpildžius anketą mes susisieksime su Jūsų mokykla.
• Mes įtrauksime Jūsų mokyklą į “Drąsinkime ateitį” projektą ir Jūsų mokykla turės vidinį mokyklos tinklapį “Drąsinkime ateitį” svetainėje.

Užsiregistravome informacinėje sistemoje ir gavome prisijungimo duomenis. Ką daryti toliau?

Džiaugiamės, jog užsiregistravote mūsų sistemoje. Skubėkite prisijungti ir talpinti informaciją apie savo mokyklą, renginius, įvykius, naujienas.

Nepamirškite surengti projekto įgyvendinimo grupės posėdžio, pasitarti, kokius Garbės galerijos narius norite pasikviesti, kokiuose projektuose planuojate dalyvauti, susidarykite darbo planą ir pradėkite veikti.

Kas turi registruotis “Drąsinkime ateitį” informacinėje sistemoje?

Šiuo metu informacinėje sistemoje skubėti registruotis turi projektą koordinuojantys mokytojai, informaciją talpinantys moksleiviai, mokytojai, atsakingi už kitų projektų įgyvendinimą mokykloje. Ateityje “Drąsinkime ateitį” puslapyje kviesime registruotis ir kitus mokyklų bendruomenių narius.

Kur rasti projekto metodines rekomendacijas?

Projekto metodinius patarimus galite rasti skiltyje “Apie mus”. Artimiausiu metu šią informaciją galėsite parsisiųsti puslapio skiltyje “Atsisiųsti”, taip pat ją gausite elektroniu paštu.