Namai

Į ką atkreipti dėmesį, renkantis šarvuotas duris?

Kaip nepasimesti dabartinėje durų pasiūlos gausybėje ir išsirinkti tinkamiausias šarvuotas duris? Visų pirma, reikėtų pažymėti, kad universalaus pasirinkimo kiekvienam vartotojui nėra. Juk mes skirtingi: skiriasi mūsų finansinės galimybės, skonis, požiūris į gyvenimą, dalykai, kuriems teikiame pirmenybę, todėl ir mūsų keliami reikalavimai, tokiai iš pirmo žvilgsnio paprastai ir kasdieniškai detalei, kaip lauko durys, skiriasi.

Skirtingi norai – vienas sprendimas

Vieniems reikia nematytos, tiesiog fantastiškos estetikos (reljefinių ornamentų, prabangiai apdirbtos medienos, neįprastos spalvos), kitiems nereikia įmantrybių, – jie reikalauja visapusiškos apsaugos, kurią gali garantuoti kokybiškos šarvuotos durys. Šis straipsnis skirtas pastarajai žmonių grupei, teikiančiai pirmenybę namų apsaugai.

O apsaugą gali garantuoti tik tinkamai specialistų parinktos šarvuotos durys. Jos patikimos ir

ilgaamžės, solidžios metalinės konstrukcijos, šios savybės atitinka daugelio pirkėjų poreikius. Šiuolaikinė pramonė ir naujausios technologijos sugeba rinkai pasiūlyti tiek gražias, tiek ir garantuojančias apsaugą Jūsų namams ir palyginti nebrangiai kainuojančias šarvuotas duris.

Gerai pasidomėję skirtingų parduotuvių, siūlančių šarvuotas duris, pasiūlymais, rasite šarvuotas namų sergėtojas kiekvieno skoniui ir piniginei. Tačiau, kokį gamintoją išsirinksite – Jūsų individualus pasirinkimas ir tik kruopšti šarvuotų durų pasiūlos analizė atneš laukiamų rezultatų. Šiame straipsnyje rasite keletą patarimų, kaip išsirinkti tinkamas šarvuotas lauko duris.

Pagrindinės kokybiškų šarvuotų durų savybės

Į ką visų pirma atkreipti dėmesį, renkantis šarvuotas lauko duris? Metalinė konstrukcija skirta apsaugai garantuoti, o apsauga – prioritetinė bet kokių durų funkcija. Renkantis šarvuotas duris, siūlome Jums atsižvelgti ir į plieno storį – durų varčios plieno storis turėtų siekti 1,5–2 mm. Nusprendę įsigyti šarvuotas duris, neapsiriksite pasirinkdami būtent tokio plieno storio šarvuotas duris. Tokie parametrai padės užtikrinti reikiamą apsaugos lygį. Durų varčios turėtų būti gaminamos iš uždarų plieno profilių kurių plotis siekia nuo 40 mm iki 85 mm, o plieno storis – 2 mm.

Dėl šiuolaikinių šarvuotų durų gamybos galimybių, panašios konstrukcijos praktiškai neįmanoma išlaužti, o tokios durys tarnaus kelis dešimtmečius, nekeisdamos savo apsauginių, termoizoliacinių ir apdailos funkcijų. Perkant šarvuotas duris taip pat svarbu atsižvelgti į spynos patikimumą. Gamindami šarvuotas duris, spynas, patikimi ir patikrinti šarvuotų durų meistrai jas komplektuoja pagal kliento norus ir pageidavimus, naudodami tik garsių ir žinomų gamintojų spynas tokias kaip „MOTTURA“, „DORMA“, „EVVA“ ir kt.

Ką dar reikėtų žinoti, renkantis šarvuotas duris?

Yra dar keli reikalavimai, taikomi patikimoms šarvuotoms durims: durų stakta turi būti gaminama iš uždarų plieno profilių, taip pat jau minėtos spynos privalo atitikti aukščiausius kokybės standartus. Visa tai ir dar daugiau (patikimus ir tvirtus vyrius, durų varčios apšiltinimą ir kt.) Jums gali pasiūlyti rinkoje lyderių pozicijas užimantys šarvuotų durų gamintojai.

Kalbant apie durų svorį, geležinė sergėtoja sveria 35–40 kg., svorį padidinti gali durų varčios apšiltinimas, sudėtingesni užrakinimo mechanizmai, sklendė ir kt. Kuo sunkesnės durys, tuo mažiau papildomų apsaugos priemonių reikalauja pati konstrukcija. Tad, nusprendę įsigyti šarvuotas duris, kreipkitės tik į profesionalus, kurie savo darbe taiko visus aukščiau išvardintus kokybės standartus.

Lauko durų atidarymo sistema dažniausiai yra nukreipta į išorę. Ši savybė taip pat priskiriama šarvuotoms durims taikomiems saugos reikalavimams. Papildomos charakteristikos pridedamos klientui įsigyjant duris. Pirkdami šarvuotas duris, reikalaukite gamintojo garantijos. Daugelis jų suteikia 3 metų garantiją.

Tikimės, kad mūsų pateikti patarimai leis Jums lengviau išsirinkti patikimas, šiltas, kokybiškas ir modernias šarvuotas duris, o daugiau informacijos rasite pasidomėję skirtingų parduotuvių, besispecializuojančių šarvuotų durų gamyboje, pasiūlymais.…