Namai

Viskas ką reikia žinoti apie vidaus duris

Geriausios ir pigiausios vidaus durys – tada, kai jas išsirenkate iš keleto konkuruojančių pasiūlymų

Negaiškite laiko patys ieškodami geriausio vidaus durų varianto. Tiesiog užpildykite vieną formą pas mus ir atsipalaiduokite – netrukus su jumis susisieks mūsų nuodugniai atrinktos vidaus durų įmonės jūsų mieste.

Vidaus durys gaminamos praktiškai visuose didžiuosiuose Lietuvos miestuose: Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose ir Panevėžyje. Mažesniuose miesteliuose jos taip pat yra neretai pardavinėjamos arba netgi gaminamos vietinių verslininkų. Jos būna pagamintos tiek Lietuvoje, tiek Lenkijoje, tiek kitose pasaulio šalyse. Vien pagal kilmę sunku spręsti apie vidaus durų kokybę. Reikia atsižvelgti į daug aspektų, apie kuriuos jums nuodugniai papasakos mūsų atrinkti vidaus durų gamintojai.

Namų ir būtų savininkai Lietuvos miestuose naudojasi vidaus durų tiekėjų paslaugomis tam, kad pasirinktų produktus, kuriuos jie galės įrengti savo namuose. Vienas iš pagrindinių darbo su platintoju tikslų yra pasirinkti pigiausią galimą produktą, kuris tarnaus taip, kaip mes norime, kad jie tarnautų.

Tačiau išmintingi namų ar būtų savininkai pripažins, kad tikrieji vidaus durų kaštai gali būti žinomi tik ilgalaikėje perspektyvoje. Kai kurios naujoviškos durys, kaip faneruotos vidaus durys, tapo labai populiarios per paskutinius kelis metus, bet geros senos medinės durys irgi yra vis dar prieinamos tiems, kurie vertina tikro medžio išvaizdą. Viena iš paslapčių, kad projektas būtų sėkmingas, yra rasti kvalifikuotų ir patikimų montuotojų durims sudėti. Jei galite pasirinkti produktą už prieinamą kainą ir paskirti gerą montuotoją, kuris pasirūpins darbu, galite būti tikri, kad turėsite puikų vidaus durų sumontavimą.

Mūsų partneriai dirba šiuose pagrindiniuose miestuose:

  • Vidaus durys Klaipėdoje
  • Vidaus durys Vilniuje
  • Vidaus durys Panevėžyje
  • Vidaus durys Kaune
  • Vidaus durys Šiauliuose

Daugeliui žmonių būdingas požiūris, kad viskas šiomis dienomis labai brangu. Ir kad produktai kainuoja daugiau negu jie verti. Tai yra natūralu, ir jūs turite teisę reikalauti, kad produktai būtų jums parduodami už teisingą kainą ir paslaugos nepervertintos. Pasitarę su vidaus durų specialistais pamatysite, jog yra įvairių produktų, ir kad visai neprivalote nusirengti paskutinius marškinius, kad atnaujintumėt savo namą ar butą.

Su mūsų pagalba atraskite tikrą specialistą, kurio vidaus durys yra jums ne per brangios, tačiau aukščiausios kokybės.

Kaip išsirinkti?

Nepriklausomai nuo to, kokiame mieste gyvenate,  mes galime jums padėti rasti tinkamą vidaus durų kompaniją bet kuriame mieste. Užpildykite trumpą 3-5 minučių apklausą, kurią rasite mūsų tinklapyje ir gausite nemokamą vidaus durų kainų katalogą iš vieno mūsų atstovo. Tai visai nieko nekainuoja ir nėra jokių įsipareigojimų pirkti vidaus duris, nors ir gaunate kainų katalogą.

Pamirškite vargus, kai norėdami durų kainas skambinate keletui įmonių. Užpildykite vieną trumpą formą mūsų puslapyje ir daugiau nebesirūpinkite niekuo – netrukus su jumis susieks mūsų kruopščiai atrinkti durų gamintojai jūsų mieste.

Rasti vidaus duris, kurios atitinka Jūsų poreikius ir kišenę, nesunku. Tiesiog įveskite savo pagrindinę informaciją šiame puslapyje ir su jumis susisieks vietiniai specialistai, kurie atsakys į jums rūpimus klausimus ir pristatys jums išsirinktas duris. Ką jūs galite prarasti ? Gauk nemokamus pasiūlymus iš įvairių durų gamintojų jau šiandien!

Laminuotos durys

Laminuotos durys yra labai ilgaamžės ir jų būna įvairių spalvų, raštų, ir medžio išraižymų. Durys gali būti pritaikomos pagal kliento poreikius. Jos gaminamos su patikimais aliuminio rėmais.

Durys gali būti įsigyjamos daug kur. Daugybė laminuotų durų įmonių reguliariai padeda klientams suteikdami žemą kainą ir padidindami specifinių detalių panaudojimo galimybes, taip klientai gali sutaupyti pinigų ir padidinti specifinių detalių praktinį panaudojimą perkant laminuotas duris.

vidaus durys

Kambario durys

Nesvarbu ar kambario durys jums reikalingos senoviniam namui ar norite įnešti šviesos į šiuolaikinius namus, prancūziškos durys naujai apšvies daiktus! Galite vizualiai praplėsti gyvenamąją vietą įrengdami prancūziškas kambario duris į vidinį kiemelį ar balkoną, įnešdami į tamsų kambarį natūralios šviesos. Mažesniam kambariui prancūziškos durys gali suteikti erdvumo įspūdį. Prancūziškos kambario durys, kurių didžiąją dalį sudaro langas yra pakankamai patikimos, kad suteiktų saugumą be didelių spynų, kurios gadina vaizdą. Prancūziškos durys įrėmina vaizdą, kuris matomas pro langą ir gaunamas platus trimatis efektas, kuris atveria visą sieną neįdedant daug pastangų. Dvigubos durys ir stiklo sluoksnis palaiko vidinę optimalią temperatūrą nepaisant to, kokia temperatūra vyrauja lauke ir tokios durys apsaugo baldus nuo UV spindulių poveikio.

Vidaus durų kaina

Kiekvienam reikalingos durys, nepriklausomai nuo biudžeto. Džiugu, kad vidaus durų kaina svyruoja labai plačiai priklausomai nuo to, ko jūs norite ir ko jums reikia.

Vidaus durų kaina gali būti labai įvairi, bet kainos yra gana padorios. Dažniausiai naudojamo tipo vidaus durų kaina svyruoja nuo tik nuo 30 iki 60 eurų. Jei norite išsiskiriančių šviesių durų savo ofisui ar namams, galite tikėtis išleisti apie kelis šimtus litų. Vidaus durų kaina taip pat didesnė, jei norite neįprastų formų durų, pavyzdžiui, su viršumi kaip arkos, arba nestandartinių dydžių. Jei sustumiamos vidaus durys padės jums išsaugoti vietos erdvėje, tuomet pasiruoškite papildomai 60 – 180 eurų kainai rėmams ir įrangai.

Naudingos idėjos apie vidaus duris

Jei norite suteikti namams unikalų ir gražų vaizdą, pamąstykite apie kietmedžio vidaus duris. Dvi populiariausios medžių rūšys vidaus durims yra vyšnia ir raudonmedis. Iš šių medžių pagamintos durys, suteikia namams šilumos ir elegantiškumo įspūdį.

Raudonmedžio vidaus durų būna įvairios tekstūros ir kokybės. Šis medis dažniausiai būna labai gražios tamsiai raudonos ar rudai rausvos spalvos.

Vyšnia taip pat puikiai tinkantis medis vidaus durims. Taip pat, kaip ir raudonmedis, vyšnia yra gražios tamsios spalvos. Jos tekstūra labai lygi. Durys iš vyšnios medžio suteiks namams individualumo ir klasiškumo.

Kad sukurtumėte unikalų namų įvaizdį, turbūt norite sudėti tinkamas vidaus duris. Vidaus durys gali būti sukurtos taip, kad tiktų būtent jums ir jūsų poreikiams. Kai kalbama apie vidaus duris, yra keli dalykai, kuriuos turėtumėte apsvarstyti: vidaus durų dydis, iš ko jos bus padarytos ir kiti akcentai ar specialios dizaino detalės, kurių norite savo durims.

Kiekvienas iš šių dalykų skiriasi priklausomai nuo to, kam bus naudojamas kambarys, kuriame įrengtos durys, kiek žmonių vaikščios pro tas vidaus duris ir kiek tas vidaus duris matys kiekvienas, kuris gyvena jūsų namuose ar juose lankosi. Pavyzdžiui, jūs galite norėti įmantresnių ir gražesnių durų pagrindiniam įėjimui ar prie svetainės, o prie laiptų koridoriuje paprastesnių vidaus durų, nes jos naudojamos rečiau.