Privatumo Politika

Šis puslapis informuoja Jus apie mūsų politiką, susijusią su asmeninės informacijos rinkimu, naudojimu ir atskleidimu, kai naudojatės mūsų svetaine drasinkimeateiti.lt.

Mes nenaudosime ir nedalinsime jūsų informacijos niekam, išskyrus atvejus, aprašytus šioje privatumo politikoje.

Mes naudojame jūsų asmeninę informaciją teikdami ir tobulindami paslaugą. Naudodamiesi svetaine sutinkate, kad informacija būtų renkama ir naudojama pagal šią politiką. Jei šioje privatumo politikoje nenurodyta kitaip, šioje privatumo politikoje vartojami terminai turi tas pačias reikšmes kaip ir mūsų taisyklėse ir sąlygose, prieinamose https://www.drasinkimeateiti.lt

Informacijos rinkimas ir naudojimas

Naudojantis mūsų svetaine, mes galime paprašyti jūsų pateikti mums tam tikrą asmenį identifikuojančią informaciją, kurią galima naudoti norint susisiekti ar nustatyti jus. Asmeniškai identifikuojama informacija („Asmeninė informacija“) gali apimti, bet tuo neapsiribojant:

Prisijungti duomenys

Mes renkame informaciją, kurią jūsų naršyklė siunčia, kai lankotės mūsų tarnyboje („Prisijungti duomenys“). Į šiuos žurnalų duomenis gali būti įtraukta tokia informacija kaip jūsų kompiuterio interneto protokolo („IP“) adresas, naršyklės tipas, naršyklės versija, lankomi mūsų paslaugos puslapiai, apsilankymo laikas ir data, tuose puslapiuose praleistas laikas ir kita statistika.

Slapukai

Slapukai yra failai su nedideliu duomenų kiekiu, kuriuose gali būti anoniminis unikalus identifikatorius. Slapukai į jūsų naršyklę siunčiami iš interneto ir saugomi jūsų kompiuterio kietajame diske.

Informacijai rinkti naudojame „slapukus“. Galite nurodyti savo naršyklei atsisakyti visų slapukų arba nurodyti, kada slapukas siunčiamas. Tačiau jei jūs nepriimate slapukų, galbūt negalėsite naudoti kai kurių mūsų Paslaugos dalių.

Paslaugų tiekėjai

Mes galime įdarbinti trečiųjų šalių įmones ir asmenis, kad palengvintume mūsų Paslaugą, teiktume Paslaugą mūsų vardu, atliktume su Paslauga susijusias paslaugas arba padėtume analizuoti, kaip naudojama mūsų Paslauga.

Šios trečiosios šalys turi prieigą prie jūsų asmeninės informacijos tik šioms užduotims atlikti mūsų vardu ir yra įpareigotos neatskleisti ar nenaudoti jos jokiems kitiems tikslams.

Saugumas

Jūsų asmeninės informacijos saugumas mums yra svarbus, tačiau atminkite, kad nė vienas perdavimo internetu ar elektroninio saugojimo būdas nėra 100% saugus. Nors mes stengiamės naudoti komerciškai priimtinas priemones jūsų asmeninei informacijai apsaugoti, mes negalime garantuoti visiško jos saugumo.

Nuorodos į kitas svetaines

Mūsų tarnyboje gali būti nuorodų į kitas mūsų neveikiančias svetaines. Jei spustelėsite trečiosios šalies nuorodą, būsite nukreipti į tos trečiosios šalies svetainę. Primygtinai rekomenduojame peržiūrėti kiekvienos jūsų lankomos svetainės privatumo politiką.

Mes nekontroliuojame ir neprisiimame jokios atsakomybės už trečiųjų šalių svetainių ar paslaugų turinį, privatumo politiką ar praktiką.

Šios privatumo politikos pakeitimai

Kartkartėmis galime atnaujinti savo privatumo politiką. Apie visus pasikeitimus pranešime paskelbdami naują privatumo politiką šiame puslapyje.

Patariama periodiškai peržiūrėti šią Privatumo politiką, kad būtų kokių nors pakeitimų. Šios privatumo politikos pakeitimai įsigalioja paskelbus šį puslapį.

Susisiekite su mumis

Jei turite klausimų apie šią privatumo politiką, susisiekite su mumis.

Paskutinį kartą atnaujinta: 2020 m. Kovo 7 d.