Nuo pat 2020 m. pabaigos, kai į rinką įžengė naujos kartos žaidimų konsolės, „Sony Playstation 5” tapo geidžiamiausiu žaidėjų trofėjumi. Itin galinga techninė įranga, stulbinanti grafika ir išskirtiniai žaidimai vilioja tiek ilgamečius „PlayStation” gerbėjus, tiek naujus žaidėjus. Tačiau kyla klausimas: kiek kainuoja ši svajonių konsolė ir ar verta ją įsigyti? Kaip jau žinote, Playstation 5 kaina nėra žema, tad apie ją skaitykite žemiau.

playstation 5 kainaPlaystation 5 kaina nėra vienoda ir priklauso nuo kelių faktorių. Pagrindinis skirtumas slypi modelio variante:

  • „Playstation 5 Digital Edition” – šis modelis neturi disko prievado ir yra pigesnis. Jo kaina Lietuvoje svyruoja nuo 510,30 € iki 524,99 €.
  • „Playstation 5 Standard Edition” – šis modelis turi disko prievadą ir leidžia žaisti tiek fizinius, tiek skaitmeninius žaidimus. Jo kaina Lietuvoje prasideda nuo 524,99 € ir gali siekti 629 €, priklausomai nuo pardavėjo ir komplektacijos.

Be to, kainos gali skirtis priklausomai nuo parduotuvės, akcijų ir pasiūlymų. Rekomenduojama palyginti kainas keliose skirtingose vietose prieš atliekant mokėjimą už šį pirkinį.

Playstation 5 kaina Lietuvoje ir užsienio parduotuvėse

Playstation 5 konsolės įsigijimas gali tapti tikru iššūkiu, nes jos paklausa vis dar viršija pasiūlą. Dėl to kyla klausimas, ar verta ieškoti konsolės užsienio parduotuvėse, tikintis sutaupyti ar greičiau ją gauti Lietuvoje?

Privalumai perkant Lietuvoje:

Patogumas: Nereikia rūpintis muitinės formalumais, galimomis problemomis dėl pristatymo ar garantijos.

Greitesnis pristatymas: Vietos parduotuvės dažnai gali pasiūlyti greitesnį pristatymą nei užsienio prekeiviai.

Garantija: Įsigydami konsolę Lietuvoje, būsite tikri, kad galėsite pasinaudoti oficialia gamintojo garantija.

Palaikymas lietuvių kalba: Kilus problemų, galėsite gauti pagalbą ir palaikymą savo kalba.

Privalumai perkant užsienio parduotuvėse:

Kaina: Užsienio parduotuvėse Playstation 5 kaina kartais gali būti mažesnė, ypač jei taikomos nuolaidos ar išpardavimai.

Pasiūla: Kai kuriose užsienio parduotuvėse konsolės gali būti lengviau prieinamos nei Lietuvoje.

Modelių įvairovė: Užsienio parduotuvėse gali būti siūlomi reti arba riboto leidimo modeliai, kurių Lietuvoje rasti sunkiau.

Ką reikėtų apsvarstyti:

Pristatymo išlaidos: Prieš pirkdami užsienyje, nepamirškite įvertinti pristatymo išlaidų, muitų ir mokesčių.

Garantija: Įsitikinkite, kad užsienio parduotuvė siūlo gamintojo garantiją ir kad galėsite gauti pagalbą lietuvių kalba.

Grąžinimas: Išsiaiškinkite parduotuvės grąžinimo politiką, jei kiltų problemų su konsole.

Nėra vieno teisingo atsakymo į klausimą, kur geriausia įsigyti Playstation 5 konsolę. Sprendimas priklauso nuo jūsų individualių poreikių, prioritetų ir biudžeto. Rekomenduojama kruopščiai palyginti kainas, pasiūlymus ir sąlygas tiek Lietuvoje, tiek užsienio parduotuvėse, prieš priimant galutinį sprendimą.

Žema konsolės kaina gali būti signalas apie apgaulę

Nors Playstation 5 kaina pamažu mažėja, vis dar pasitaiko pasiūlymų, kurie atrodo pernelyg geri. Jei susiduriate su itin žema Playstation 5 kaina, būkite atsargūs, nes tai gali būti sukčių spąstai.

Keletas įspėjamųjų ženklų:

  • Neįtikėtinai žema kaina: Jei konsolės kaina yra gerokai žemesnė už rinkos kainą, tai gali būti sukčių požymis.
  • Nepatikimas pardavėjas: Prieš pirkdami iš nepažįstamo ar nepatikimo pardavėjo, atlikite tyrimą ir įsitikinkite, kad jis yra patikimas.
  • Abejotinos mokėjimo sąlygos: Būkite atsargūs, jei pardavėjas reikalauja pervesti pinigus tiesiai į jo asmeninę sąskaitą arba naudoja nepatikimas mokėjimo sistemas.
  • Spontaniškas pardavimas: Jei pardavėjas skuba jus įtikinti pirkti ir nesuteikia pakankamai laiko apgalvoti sprendimo, tai gali kelti įtarimų.

Svarbu pabrėžti, kad Playstation 5 yra ne tik žaidimų konsolė, bet ir pramogų centras, suteikiantis galimybę žiūrėti filmus, klausytis muzikos, naršyti internete ir naudotis kitomis programomis. Todėl prieš priimdami sprendimą dėl pirkinio, apsvarstykite visas konsolės funkcijas ir įvertinkite ar ji atitinka jūsų poreikius ir lūkesčius.